
K četným dotazům se ještě zpřesňuje, že souborné zkoušky budou mít zářijový termín, ale ten bude sloužit hlavně jako opravný pro ty, kteří se přihlásili na souborku v červnu a nedopadlo to. Ten, kdo půjde na zářijový termín jako na první, tak už ji nebude mít započtenou do tohoto semestru. Podle zájmu a dohody budou případně vypsány i termíny další. Na složení zkoušky se lze domluvit mimo zkouškové období, tedy od října dále. Souborku lze mít zapsanou z předchozích semestrů, hodnocení se dá zapsat zpětně s odpovídajícím datem.


















