Na obzoru Durynsko a Sasko!

Exkurze proběhne v termínu 23. 4. – 27. 4., její cena je 9.000 Kč a již přislíbený příspěvek od fakulty (pro studenty s exkurzí zapsanou v SIS) bude činit 2.000 Kč, výsledná cena exkurze pro studenty bude tedy 7.000 Kč! Příspěvek bude jako obvykle studentům po exkurzi přeposlán na bankovní účet, uvedený v SISu, před cestou je ale nutné zaplatit celou výše uvedenou sumu.

Hlásit se můžete ihned (osobně, telefonicky, e-mailem), zálohu ve výši 5.000 Kč lze složit na sekretariátu od středy 6. března. Záloha bude bohužel opět nevratná. Doplatek 4.000 Kč je splatný kdykoliv do odjezdu (obě části je možné platit osobně či poslat na konto – číslo účtu bude zájemcům na požádání sděleno). Všichni přihlášení nechť dodají na sekretariát adresu bydliště, ID číslo, rodné číslo, datum narození a číslo mobilního telefonu. Seznam referátů zatím není, hned, jak bude, všichni přihlášení budou informováni.

Sasko a Durynsko, final

Úvod > Nástěnka > Na obzoru Durynsko a Sasko!