Univerzita Hradec Králové srdečně zve na XIX. ročník doktorandské konference České, slovenské a československé dějiny 20. století, na které se svými příspěvky vystoupí doktorandky a doktorandi z českých a slovenských univerzit a výzkumných pracovišť. Událost proběhne 13. a 14. května na Filozofické fakultě Univerzity Hradec Králové. Účast je možná i bez příspěvku s přihlášením na místě. Bližší informace o programu naleznete v přiloženém souboru. Organizační tým předem děkuje za případné šíření pozvánky mezi další zájemce.

Program 2024

Úvod > Nástěnka > České, slovenské a československé dějiny 20. století – konference v Hradci Králové!